Nejvíc na světě miluju tu rozmanitost-každý den mě nasere někdo jiný!!!
Kdopak to je pro dnešní den???

Dětství s upírem-XI.kapitola

21. května 2010 v 20:00 | Faillë |  Povídka-Dětství s upírem
XI.kapitola-Nákupy

Seděla jsem v červeném BMW M3 s Rose, JAne a Alice.Emmett, Jasper, Brayen a Angel jely Jeepem Wrangler červené barvy, který patří Emmettov.Nick a Edward jely Volvem C30 a Esme s Carlislem jely Mercedesem S55 AMG.Na nákupy se jelo do Olimpie.Všichni zastavily až před obchodním centrem.Alice nás táhla rovnou do obchodu s pelsovými šaty.Když slyšela, že si je Jane už koupila, tak se zatvářila uraženě.Jako první šla na řadu Esme.Vyzkoušela si snad patery šaty, než se Alice zdály perfektní.
''V těhle šatech vypadáš perfektně Esme.Ta zlatá ti skvěle ladí k vlasům.''
''Konečně Alice, už jsem myslela, že tu strávím věčnost.''
''Tak teď Rose.''
Rose šla odevzdaně do převlékací kabinky.Alice jí podala nejmíň dvanáctery šaty.Stejně si však Rose prosadila svouj a koupila jsi červené šaty s velkým výstřihem.Tak tohle se bude Emmettovi líbit.
''Tak a teď ty Wicky.''
Ukázala směrem na převlékací kabinku a měla výraz zabijáka.Edwarde pomóc, Jane.Jane zakroutila hlavou a ještě mě postrčila.Proti přesile nic nezmůžu, stejně bych tam musela.Odevzdaně jsem šla do kabinky a čekala na šaty.Vyzkoušela jsem si snad celý obchod.Nakonec jsem si vzala tmavě modré šaty.
''No mi už máme šaty, tak teď jsi na řadě ty Alice.''
''Dobře už jdu.''
Začaly jsme se s holkama dohadovat které šaty.Nakonec jsme jí vybraly šaty, ve kterých bude vypadat jako elfí princezna.
''Teda ty šaty jsou perfektní.Sama bych lepší pro sebe nenašla.No a teď boty.''
Zaplatily jsme naše šaty a vydaly se do dalšího obchodu.Nutno říct, že si kluci někde užívali.Já jim to nedaruju.Všechny jsme seděly na jedné stoličce v obchodě s obuví, všichni prodavači okolo nás skákali.Někdo mi položil ruku na rameno.Rychle jsem se otočila a za mnou stál Edward.
''Vyzkoušej si tyhle.''
V rukou držel krásné střevíčky.Ihned jsem si je s radostí vzala a vyzkoušela.Prošla jsem se po obchodě a zamířila před Alice a Jane.
''Jsou dobré?''
''Perfektní, kde si je sehnala?''
''Podal mi je Edward.''
''Ještě k tomu sehnat nějaký šperk a můžeš jít na ples.''
Usmála jsem se a šla poděkovat Edwardovy.Teď jsem si všimla, že tu jsou i ostatní.Jasper zrovna podával nějaké střevíčky Alice.Ta se na ně kritickým okem podívala a nakonec se jí po tváři roztáhl úsměv.Ihned si je s radostí vyzkoušela.Emmett zrovna vyzvídal jaké si Rose koupila šaty.Narazila jsem na červené boty na jehlách.Ty by se Rose líbili.
''A co tyhle Rose?''
''Jsou perfektní, vezmu si tyhle krásné střevíčky.''
Musela jsem se nad tím pousmát.Brayen chtěl být taky akční a podával Jane nějaké otřesné lodičkyJane se rozesmála na celé kolo.Brayen se zastyděl a šáhl pro první střevíčky, které uviděl.Jane si je začala prohlížet.
''Tak tyhle jsou moje.''
Carlisle se usmíval na Esme zbožným úsměvem.A podával jí zlaté střevíčky.Esme ho obdařila polibkem a ihned si je vyzkoušela.Tak tohle by jsme měli.Všechno jsme zaplatilyy a vydaly se ke zlatníkovi.
''Dobrý den co si přejete?''
''Nějaké krásné šperky, které by se hodily k šatům těhle krásných žen.''
''Tak se podívejte na tyhle.''
''Nemáte nějaký s rubínem?
No jo rubín se bude skvěle hodit k rudým šatům, které má Rose.
''Jistě, zde je několik náhrdelníků.''
Rose ihned sáhla po rudé stužce, na které vysel robín.
''Já si vezmu tenhle náhrdelník.''
''Zaplatím ti ho miláčku.''
Jen co ho Em zapletil, už se vytrácely z obchodu.Taky bych htěla být sama s někým koho miluju.Do oka mi padl náhrdelník s kytičkou, ten by se hodil Alice.Bezmyšlenkovitě jsem po něm sáhla a podala ho Alice.
''Tenhle se ti bude hodit k šatům''
''Máš pravdu a moc se mi líbí.''
''Já to ho zaplatím Alice.''
Na to už Alice z Jazzem vycházely z obchodu.´Řekla bych, že šli Jazzovi koupit oblek.Porozhlédloa jsem se po bižotérii a vybrala si černý náhrdelník.Jane si zrovna romýšlela mezi dvěma modrými náhrdelníky.Nakonec jí s tím pomohl Brayen, kterýmu se zvláště zalíbil světle modrý náhrdelník, který zrovna nějaká žena dávala do vytrýny.
''Vezmu si ho tady pro Jane.''
''Děkuju Brayene.''
Carlisle zrovna podával nějaký náhrdelník a rovnou jí ho zapínal.Jakmile jsme všichni zaplatili.Tak jsme se vydali do obchodu s pánskou módou.Kde jsme našli naše přátelé.Emmett si zrovna zkoušel nějaký oblek.Musím uznat, že vypadal velice nebezpečně.Brayen s Nickem zrovna stály v převlíkací kabince.Edward se držel blízko Angela a jakmile na mě zabrousil pohledem.Začal vrčet.Bylo to tak roztomilé.Vždy když byl blízko mě, jsem cítila v břiše třepotání motýlích křídel a pocity, kteríé jsou pro mě nové.JAne se začala usmívat ještě víc.Když už kluci měli vybráno.Tak jsme se vrhly na nakupování dalších věcích.Nakonec jsme zaplnily kufry všech aut a celý zadí sedadla Volva.U Cullenů jsme všechny tašky donesly do domu.teď už jsem měla čtyry kufry a Jane na tom byla stejně.Kluci měly každý po dvou kufrech až na Angela, který měl  jenom cestovní tašku zaplněnou do půlky.Převlékla kjsem se do černých kalhot a bílého tílka.Teprve teď na mě dolehla únava a hlad.
''Co si dáš k jídlu Wicky?''
''Udělej jí nějaké maso, vždyť chodila po obchodě celý den.Musí být visílená.''
''Tak já ti udelám steak se zapečenými bramborami.''
''Děkuji Esme.''
Sedla jsem si mezi Jane a Nicka a poslouchala rozhovory mezi ostatními.Hlava mi spadla JAne na rameno a s myšlenkou na Edwarda jsem usnula.Vzbudila mě až Esme, když mi oznámila, že je jídlo už hotové.Do jídelny jsem skoro běžela.Když jsem všechno snědla, tak se Em rozchechctal.
''Kolik toho vlastně sníš?''
''Proč?''
''Protože, tohle byla porce pro dva dospělý chlapi.''
''Aha.''
Zase jsme večer koukali na horory.Skoro nic jsem z toho neměla, jelikož se Em pořád smál.Brayen mě polospící odnesl do pokoje.
''Já nechci aby to byl ANgel.''
''Neboj budem tě na střídačku hlídat.''
''Ne já ho tu nechci.To radši budu mít noční můry.''
''Dobře, já se poradím s Jane a Nickem.''
''OK.''
Skoro jsem spala, když mi do pokoje vběhla Jane.
''Dobře, dneska tu Angel nebude.Neboj se vzbudíme tě.''
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama