Nejvíc na světě miluju tu rozmanitost-každý den mě nasere někdo jiný!!!
Kdopak to je pro dnešní den???

Likani(vlkodlaci)

7. května 2010 v 17:45 | Ladi Upiris |  Nadpřirozené bytosti

O likanech se toho píše sice hodně,ale každá verze je úplně jiná a já mám z toho hlavu v pejru. pokusila jsem se najít alespoň nějaké věrohodné podklady pro tento článek, ale opravdu toho čemu se dá připisovat pravda moc není..
První důležitou informací ,je že stejně jako u Upírů ,je několik druhů Likanů. Prakticky by měly být tři velké ktegorie(jestli se i ty dělí dál tak to opravdu netušim).1)Likani kteří se mění při každém úplňku 2)Likani kteří se změní pokaždé když spatří měsíc 3)A poslední skupina Likanů je nejvzácnější a nemají s měsícem nic společného-Jsou to Likani kteří se mohou proměnit kdy chtějí a i ve vlčí podobě jsou schopni se ovládat.
Za druhé se zaměřim hlavně na třetí variantu Likanů.Likani jsou schopni číst myšlenky jiným Likanům ,kteří jsou proměněni ve stejný moment.Žijí ve smečkách. Jsou to prakticky jediní tvorové ,kromě Upírů samotných, kteří dokáží Upíra zničit.
Likanem se může stát člověk ,kterého pokouše jiný vlkodlak, nebo se vlkodlakovi narodí. likan v podobě člověka má vždy zvýšenou teplotu a proto nikdy nemůže jít k lékaři,naproti tomu se Likanům všechny rány hojí velice rychle.Většinou až 6x rychleji než člověku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama