Nejvíc na světě miluju tu rozmanitost-každý den mě nasere někdo jiný!!!
Kdopak to je pro dnešní den???

Nový život-IX.kapitola Noc-neměli by číst mladší 15 let

4. května 2010 v 17:11 | Faillë |  Povídka-Nový život-pozastavuje se (došly nápady)
IX.kapitola-Noc
Celý zbytek dne jsme si povídali s našemi novými přáteli.Dozvěděli jsme se o našich dracích spusty věcí.Taky jsme zjistili, že nám ostatní můžou číst mysl, pokud jim to dovolíme.Musím uznat, že máme hodně vzácné draky.Něco vám o nich řeknu.
ZLATÝ DRAK
 Zabývají se magií a vědou. Jsou velmi moudří. Zlatí draci jsou také velice sympatičtí.Dokonce umí změnit svou podobu.Oheň chrlí většinou zlatý, ale i červený, kyselinu, mráz, atd. Pomocí svého dechu mohou měnit věci ve zlato. Šupiny mají zlatou barvu a jsou  nezranitelné. Jsou jedni z nejmocnějších.
TŘÍBRNÝ DRAK
Stříbrní draci jsou velmi moudří a obětaví.Jsou jedni z nejmocnějších.Jejich šupiny mají leskle stříbrnou barvu a jsou nezranitelné.Chrlí kyselinu či jed, ale také slabý mráz. Jejich nejoblíbenějším útokem je však stříbřitá mlha, dohánějící napadeného k šílenství svou hustotou.Jsou velmi inteligentní. Ovládají magii ledu a vody.
 Eragon z nich byl úplně unešenej.Arya se mně vyptávala napodrobnosti z našeho života.Měli jste vidět jak jse tvářila, když jsme jí řekli, že já a Eragon jsme sourozenci.Řekněme, že byla dost překvapená.Safira to vzala úplně vpohodě.To nám zabralo celý den.
----
V noci jsme se s Drakem vyplížili z tábora.Procházeli jsme se ztichlím hlubokým lesem.Lehký větřík si pohrával s mými vlasy a našemi plášti.Po několika minutách jsme došli na menší mýtinu se spusty malých keříků s borůvkama.Drake se ke mě sklonil a lehce políbil na ústa.Lehli jsme si na měký mech.Rukou mi zajel do vlasů a lehnul si na mě.Stále mě líbal.Jeho hbité prsty mi rozepnuli plášť.Zajela jsem mu rukou pod tuniku.Jeho svaly jse napjaly.Naše dotyky bily plné něžnosti a zároveň chtivosti.Vysvléknul mě z oblečení jenom do spodního prádla.V záři měsíce byla má kůže ještě bledší než obvykle.Sám si sundal oblečení, aniž by přerušil naše polibky a dotyky.Za chvíli jsme byli nahý úplně.Byl tak strašně něžný.Roztáhnul mi nohy a opatrně do mě vnikl prsty.Zaryla jsem mu nechty do zad.Vymanila jsem se z jeho polibků a políbila jsem ho na krk.Poté do mě poprvé vniknul.Naše těla se spojili v jedno.Byl to ten nejopojnější zážitek, který jsem poznala. Slastně jsem vydechla.Jeho sladký dech mě šimral na těle.
MIlenci
Přejela jsem mu jazykem po rtech a pak se naše jazyky se propletly....
Začalo svítat a naše těla byla stále propletená.Zabalil mě do svého pláště.Stulila jsem se do drakovy náruče.
Občas jsem obkreslila tvar jeho svalů na pažích, nebo jsem se natáhla a dotkla se jeho obličeje.Nechala jsem se hýčkat v jeho silných rukou.Přejel mi prstem po rtech.Otočila jsem se mu v náruči a políbila ho.Hlodavě jsem mu přejížděla prsty po tváři.Jeho jazyk si prorazil cestu mezi mími zuby.

Zaslechli jsme něčí kroky.Jedny byly skoro taneční.Mezi stromy se vynořila Arya s Eragonem.Za nima se plížila Luna s Nocí.Arya vypadala docela přepadeně a erogonův výraz jako by říkal 'Draku ty jsi kanec.'Musela jsem se nad tím pousmát.
''Promiňte, jenom jsme se báli, že jste se ztratily.''
''V pohodě, jenom bys mi mohla podat oblečení Aryo?''
''Jasně.''
Arya mi podala oblečení.Eragon na nás stále čučel.
''Eragone mohl by ses otočit, chci se obléknout.''
''Jo promiň.''Konečně mu to došlo.Shodila jsem ze sebe plášť a rychlostí bezku jsem se oblékla.Drake se taky oblékl.Když byl nahý slušelo mu to víc, ale i těď to stojí za to.Společně jsme se vydali do tábora.V táboře jsme se nasnídali.Docela bych se šla vykoupat.
'Asi dvě míle odtud je malé jezírko.'
''Děkuju Luno, Půjdeš se mnou Aryo?''
''Kam?''
''Vykoupat se.''
''Jasně ráda.''
''Tak kluci hezky se tu bavte.Vrátíme se do dvou hodin.''
''Dobře miláčku.''
Položila jsem ruku Arye na rameno.Ocitli jsem se na krásném místě.VYsvlékla jsem se a skočila do
jezírko

jezírka, Arya mě následovala.Voda měla příjemnou teplotu.Plavaly jsme a potápěli jsme se.Když jsme byly už úplně rozpuštěné, šli jsme se slunit na vršek skály u jezírka.Uslyšela jsem šramot.Rychle jsem se otočila a uviděla nějakého kluka jak se schovává za stromem.
'Obleč se.'
'Dobře.'
Rychle jsem se oblékla a skočila na toho kluka.Bylo mu asi patnáct.
''Co tu děláš?''
''Šel jsem na lov.''
Pustila jsem ho a vydala jsem se k Arye.Vypadala vyplašeně.
''Co se děje Aryo?''
''No ty si vrčela.''
Do háje, jsem se asi trochu neunesla.
''Promiň, občas se nám to stává.''
''Vám?''
''No našemu druho.Měli bys me se vrátit, budou si dělat starosti.''
''Dobře.''
Vydali jsme se do tábora.Všimla jsem si, že máme zbalené věci.
''Měli bysme se vydat na cestu.''
''Dobře.''
'Dneska to bude náš první let Ang.'
'Už jse moc těším.'
'Neschodíš mě viď.'
'Ne, na to tě mám moc ráda.'
'To mě uklidnilo.'
Drake se na mě zářivě usmál.Už seděl na Devilovi.Čeho jsem se sakra bála?DYť jsem upír, jsem nezničitelná a můj dar to jenom umocňuje.Sedla jsem si Ang na záda.Eragon s Aryou, kteří leťely na Safiře vzlétly.Za nima vzlétnul Drake na Devilovi.
'Můžem?'
'Jo, nebo si to rozmyslím.'
Ang se usmála a vznesla se do vzduchu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama