Nejvíc na světě miluju tu rozmanitost-každý den mě nasere někdo jiný!!!
Kdopak to je pro dnešní den???

XII.kapitola-Smrt nebo něco takového

13. června 2010 v 0:00 |  Povídka-Soumrak
Bude to kraťoučká kapitolka.Dneska jsme totiž byly na dětským dnu, takže bacha.Svezla jsem se několikrát na motorce a na čtyřkolce.Mrtě zábava.Takže krásný počteníčko.

XII.kapitola-Smrt nebo něco takového

Stále jsem ho držela v náručí a plakala.Esme začala vzlykat.Nora si vedle mě klekla a hladil Edwarda po vlasech a vzlykala.
''Mami prosím.''
''Můžu ho políbit dcerušku, ale bude to jenom na něm.Pokud nebue dost silný, zůstane takto navždy.''
''Skus to, je silný.Zvládne to.Musí.''
Mamka políbila Edwarda na čelo.Polibek byl dlouhý.Jeho srdce jednou udeřilo, po chvíli zas.Pak už bylo slyšet poze naše dýchání a vzlyky, které se draly na povrch.Neotevřel oči.Nepřekonal to, nevzepřel se tomu.Damon kolem mě obmotal paže.Otočila jsem se k němu a plakala.Všechno to byla moje vina.To já ho zabila.Za mě se bil.Já ho neuchránila. Damon mě chytil do náruče a odnesl mě pod stromy.Cítila jsem se slabá.Přišeli za mnou Rumuni.
''Bello sněz to, musíš se posilnit.''
Pod nos mi Vladimír strčil tabulku čokolády.
''Dej to pryč, odporně to smrdí.''
''Jenom kousek.''
Vzala jsem si jeden čtvereček a vložila ho do pusy.Chutnal hůř než bláto.Vyprskla jsem ho přímo na Damona.
''A chutná to ještě hůř.''
''Zvláštní, sundej si ten náramek.''
Odepnula jsem si ho z ruky.Přišla k nám Alice a sedla si vedle mě i s Jasperem.
''Alice vidíš Bellinu budoucnost?''
''Ani ťuk.''
''Nečekal jsem, že se to stane.''
''Co se děje?''
''Převzala si moc náramku do sebe.''
''Co to znamená?''
''Už nepotřebuješ náramek, aby si měla fizický štít.''
''Hm.''
Toho by se dalo využít.Odjedu do Voltery a požádám o smrt, ale co když moji prosbu zamítnou?Jednoduchá odpověď poruším zákon.Ukážu se lidem v dením světle ve Volteře.
xxx
O měsíc později

Ležela jsem u sebe v pokoji, jako každý jiný den a koukala do blba.Cullenovi se odstěhovali do Denali.Po tom co Edward zemřel, se mnou už nepromluvili.Naši se vrátili do Kanady i se sestrou.Rumuni žijí jako nomádi.Stefan a Damon jsou opět v Polsku.Občas mě přijedou navštívit.Můj plán se nezdařil.Na letišti v Seatlu mě dostihl Stefan(Polák) a odvezl mě zpět do Forks.Asi za tři týdny bude ples.Chris půjde s Anie.Dneska přijede a pojedeme na nákupy.Někdo zazvonil.Vymotala jsem se z peřiny a šla otevřít.Ve dveřích stála Anie.Jakmile mě spatřila, mě začala peskovat, zo to jak vypadám.Za to já přeci nemůžu.Chytla mě za ruku a odtáhla mě do koupelny.Než jsem cokoliv stihla zaregistrovat, pustila na mě vařící vodu.
''Áááá.''
''Konečně se nám tu někdo probral.Umyj se a pak přijď do pokoje.''
Rychle jsem se umyla.Nemělo cenu se jí vzpírat, vždy dosáhne toho co chce.V ručníku jsem došla do pokoje, kde na mě čekaly krásné šaty.Byli světle růžové.Rychle jsem si je oblékla, sahaly mi těsně nad kolena.K tomu mě ségra ještě vybrala bílé bolerko s krátkými rukávy a bílé balerínky s růžovou mašlí.V náručí mi přistála bílá kabelka.
''Tak vyrážíme.''
''OK.''
Nasedli jsme do auta, které patřilo Anie.Byl to krásný Lotus Exige S modré barvy.Po dlouhé době se mi na tváři rozlil úsměv.Vydali jsme se směr Los Angeles.

 


Komentáře

1 Šílenej | Web | 13. června 2010 v 9:33 | Reagovat

YÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS právě jsi prokázala světu laskavost, když jsi toho troubu opravila!!! začíná mi hrabat :D  :D asi si i začnu pískat... :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama