Nejvíc na světě miluju tu rozmanitost-každý den mě nasere někdo jiný!!!
Kdopak to je pro dnešní den???

Prolog

2. července 2010 v 0:00 | Faillë |  Povídka Svítání
Prolog

Černočerná noc chránila malé městečko jménem Forks.Měsíc byl v úplňku, vzduchem poletovaly sněhové vločky.V domě na okraji města se ozývaly výkřiky, patřící ženě.S odbitím půlnoci se domem rozléhal pláč novorozence.
''Je to holčička.''
Polomrtvá žena natáhla ruce směrem ke svojí dceři.Chlapec jí ji podal.
''Violynce...tak krásná...postarej se o ni.''
To byla její poslední slova.Chlapec se rozplakal nad mrtvým tělem své sestry.Vzal si od ní opatrně holčičku, kterou ještě před chvílí držela v náručí.Pach krve přilákal upíry, jenž lovili v okolních lesích.Vrhly se do domu a zakously se do těla chlapce, jenž svíral novorozeně.Nestihly ani jednoho zabít, jelikož je odhodila tlaková vlna.Chlapce ošklivě pokousali.Jed se rozšiřoval ,jako oheň na suché louce, po jeho těle.Stulil se do klubíčka, stále svírajíc maličkou Violynce.

Ve stejný čas, na jiném místě
V Port Angels vládna temná noc.Měsíc se povětšinu času ukrýval za hustýmy mraky, ale i tak každý věděl, že je v úplňku.V malém domku kousek za městem se starala dívka o svojí rodící sestru.Domem se začal rozléhat pláč novorozence, odbitím půlnoci.
''Porodila si holčičku.''
Žena natáhla ruce k tomu krvavámu uzlíčku, jenž před malou chvílí nazvala její sestra holčičkou.Přitiskla ji na svoji hruď a pohladila po vláskách.
''Slib mi, že se oni postaráš.''
''Slibuju.''
Žena se naposled nadechla.
''Violet.''
A potom tlukot jejího srdce na věčnost ustal.Sestra mrtvé propukla v pláč, který nebral konce.Vzala si holčičku z náručí mrtvé.Chtěla ji odnést do koupelny a začít ji omývat od krve.Cestu ji však zkřížil muž-upír s temnýma očima.Zakousl se dívčině do hrdla a začal sát její krev.Než ji však stihl zabít odhodila ho tlaková vlna.Dívka s Violet v náručí se dopotácela do ložnice, kde se svalila do postele a začala se měnit na upíra.
  
xxx

Jmenuji se Violynce Nikki Adect, ale všichni mi říkaj Will.Narodila jsem se Alice Jane Adect  a nějakýmu upírovi.Nechal moji matku uprostřed lesů těhotnou.Moje matka při porodu zemřela, kdyby tu byl, mohl ji zachránit.Místo toho nějací upíři přeměnily mího strýce Stefana, kterému dehdy bylo pouhých 19 let.Chtěla jsem žít obyčejný život, ale můj zatracený původ mi to neulehčil.Jsem totiž kříženec upíra, čarodějky a valkýry.Nojo mám pech.
Mojí nejlepší kamarádkou a zároveň sestrou se stala Violet Naomi Adect, která si nechá říkat Vait.Je to neteř Eleny (celým jménem Elena Lara Adect) , která si vzala mého strýce.Její matka byla Isabella Anie Swan a otec nějaký neznámý upír.Její matku stihnul stejný osud jako tu moji.Tetu jí pokousal upír těsně potom, co její matka zemřela.Ani Vait nemá obyčejný původ.Je to kříženec upíra, čarodějky a anděla.Obě máme nějaké schopnosti.Dokážeme se dorozumívat pomocí telepatie, máme psychický i fizický štít, můžeme si 'kopírovat' dary cizích upírů či lidí, odoláváme pachu lidské krve, dokážeme číst myšlenky, vidíme budoucnost a dokážem používat psychický nátlak.Máme taky dvě vlastnosti, které si cenil Salazar Zmijozel a to čistou krev a hadí jazyk.Můžeme jíst i lidské jídlo, které nám chutná.
Nikdo z mojí rodiny se na slounci netřpytí, což nám umožňuje žít všude na světě.
Teď zrovna žijeme v tomhle sídle v Anglii.
 


Komentáře

1 moira | Web | 2. července 2010 v 19:38 | Reagovat

*čumím s otevřenou pusou*.... no teda, vy se s tím původem vůbec neupejpáte!! :)) drsný začátek, těším se na další kapitolu!! :))

2 Šílenej | Web | 3. července 2010 v 9:29 | Reagovat

nemám slov, takže jdu radši dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama