Nejvíc na světě miluju tu rozmanitost-každý den mě nasere někdo jiný!!!
Kdopak to je pro dnešní den???

Prolog

2. září 2010 v 0:00 | Faillë |  Povídka-Snapeova dcera
Malinká dívka bloudila po nočních ulicích.Po tvářích se jí kutálely slzy.Viděla smrt své maminky, nějaký muž jí podřízl hrdlo, když se maličká dívka skrývala za popelnicí.Dívka se svezla po stěně jednoho domu dušena svými zvlyky.Z velikých dveří vyšla mladá žena.
''Co tu děláš maličká?Kde máš rodiče?''
Holčička chytla tu paní za ruku a odvedla ji k mrtvému tělu své matky.
''A tatínek?''
''Nemám, maminka říkala, že nás nechtěl.''
Zanedlouho na místo přijela policie a vše se začalo vyšetřovat.

xxx

Ahoj jsem Samantha.Řekla bych vám i příjmení, jenže ho neznáme a ani můj skutečný věk.Nejspíš mi bude čtrnáct.Maminka mi umřela, když mi byli asi čtyři a otce nemám.Policie v našem domě nenašla žádné naše doklady, jako kdyby jsme neměli existovat a na matrice taky nic nebylo.Jediné co mi po ní zbylo je stříbrný prsten s jasně modrým kamenem a latinským citátem Vivere-militare est a několik mlhavých vzpomínek. 
Žiji v dětském domově na okraji Londýna.Nikdo se tu se mnou nebaví, jsem totiž podle nich divná.Já nemůžu za to, že se mi mění barva očí podle nálady.Když jsem šťastná jsou jako pomněnky, když jsem smutná jsou smaragdově zelené, normálně jsou černé jako noc.
Mojí největší zálibou jsou knihy a ze všech nejraději mám knihy Harryho Pottera.Také ráda kreslím a maluji.
Na všechno co mám, jsem si vydělala.Sice ne moc podstivě, ale přece.Můj kámoš Jack krade auta pro nějaký gang a já mu zařizuju alibi.Prostě řeknu, že usnul u mě v pokoji.Má potom mnohem menší trest, než kdyby se zjistilo, že pláchl.Sem tam jsem mu i s nějakou krádeží pomohla, ale to jen výjmečně.
 


Komentáře

1 moira | Web | 2. září 2010 v 17:10 | Reagovat

myslím, že poutavé to je dost a dost, jako by nestačil už jen název povídky... ;D moc pěkné, těším se na další díl... :))

2 Larra | Web | 2. září 2011 v 19:54 | Reagovat

Wooow, parádička, to si přečtu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama